RockStacja - Rock bez ograniczeń!

Forum radia RockStacja.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-14 15:29:21

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Rock Lista

Ustaliliśmy, że Rock Listę w soboty od 19:00-22:00 będą prowadzić Leath i Zenio... Oni będą prowadzić Rock Listę co 2 tygodnie...natomiast potrzebujemy jeszcze 1 bądź 2 prezenterów do prowadzenia co 2 tygodnie...

Panowie Leath i Zenio wiedzą, że mają nagrać jingel do tej audycji...najlepiej jak najszybciej...

Rock Lista miała wystartować w tym tygodniu z propozycjami, ale wystartuje w przyszłym 22.12 z propozycjami, dlatego proszę wszystkich prezenterów o wpisywanie propozycji do Rock Listy...mają to być utwory Rock i co najwyżej heavy metalowe...i przede wszystkim kawałki z najnowszych płyt zespołów najlepiej z 2007 roku, co najwyżej 2006, no i kilka kawałków zespołów, które promujemy, ale to już ja wypisze...

Rock Lista będzie zawierać 30 utworów w notowaniu i 5 propozycji z których 3 znajdą się w kolejnym notowaniu, a utwory z miejsc 28,29,30 wypadają z Rock Listy...na zawsze


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#2 2007-12-14 16:02:50

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Rock Lista

Trochę wolniej-Ira, Londyn 8:15- Ira, Lady Pank - Dobra konstelacja, Happysad- Jałowiec, Prom - Narkotyk,

Offline

 

#3 2007-12-14 20:38:48

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rock Lista

Happysada nie puścimy, i to pewno każdy wie :]

DragonForce - Valley of the Damned

Offline

 

#4 2007-12-14 21:11:05

Naum

Moderator

8106157
Call me!
Skąd: Żuromin/Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Rock Lista

Sanctity - Zeppo
Volbeat - The Human Instrument
Rootwater - Caje Sukarije


Dyrektor ds. rozporządzania wszystkimi innymi dyrektorami,
Główny strateg indiańskich thrashowo-deathowych legionów pancernych im. generała dywizji Dimebaga Darrela,
rockstacja.pl

Offline

 

#5 2007-12-15 15:52:28

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Rock Lista

czemu nie puścicie happysad?? Zenio to nie chodzi o to co nam podoba...lista ma przyciągnąć słuchaczy... happysad jest populrany

Offline

 

#6 2007-12-15 16:05:00

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Rock Lista

Wydaje mi się, że nie powinno być Happysad na tej liście...zespół oprócz Rocka alternatywnego w swoich piosenkach miesza reggae czy punk...a nawet zauważyć można elementy pop... Także z przykrością stwierdzę, że na tej liście nie widzę Lady Pank z Dobrą Konstelacją...chociaż Lady to mój ulubiony polski zespół, ale nie jest to piosenka rockowa niestety

Poza tym nazwa Rock Lista nie oznacza, że mają być kawałki wyłącznie rockowe, bo pamiętajmy, że Ozzy Osbourne, Megadeth, Exodus, King Diamond, Arch Enemy czy Slayer reedycja albumu Christ Illusion też wydawały w roku 2007 dobre albumy i ich utwory powinny się na tej liście znaleźć...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#7 2007-12-15 16:06:21

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rock Lista

No, ale miało nie być komerchy, nie? xP Wiesz, nic nie mówię, ale jak chcą popularnych rytmów, to niech spadają na kanał Top, czy coś.. xP

Megadeth - Sleepwalker
Black Label Society - Concrete Jungle

Offline

 

#8 2007-12-15 16:49:55

Naum

Moderator

8106157
Call me!
Skąd: Żuromin/Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Rock Lista

zara, moment- rock bez ograniczen, tak?? wiec chyba powinno byc miejsce zarowno dla vadera jak i dla happysad czy innego myslovitza.


Dyrektor ds. rozporządzania wszystkimi innymi dyrektorami,
Główny strateg indiańskich thrashowo-deathowych legionów pancernych im. generała dywizji Dimebaga Darrela,
rockstacja.pl

Offline

 

#9 2007-12-15 17:13:04

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Rock Lista

Tak gramy Rock bez ograniczeń, ale zastosować tego w Rock Liście nie można...Wyobrażam sobie jak będą wyglądały statystyki, kiedy po happysad zagramy vadera... Żaden sluchacz, choćby najwytrwalszy takich huśtawek gatunkowych nie wytrzyma i znięchęci się szybko do słuchania naszej Rock Listy, albo w najgorszym razie będzie włączał nasze radio co 3 piosenkę...dlatego myślę, że dopracujemy z Leathem pewną równowagę utworów, pewien charakter i styl Rock Listy, żeby dało jej się słuchać od początku do końca...bo wydaję mi się, że Leath myśli bardzo podobnie jak ja w tej kwestii...

Oczywiście temat trudny...ale jakoś drogę trzeba przyjąć...na pewno nie będzie tak, że po Lady Pank poleci Behemoth, bo to będzie samobósjtwo...poza tym ROCK BEZ OGRANICZEŃ oznacza to, że każdy prezenter w audycjach autorskich ma wielkie pole do doboru granej muzyki, ale nie sądzę, aby w jakiejkolwiek audycji usłyszeć można było takie rozbieżności gatunkowe... więc tu też musimy jakiś styl przybrać...

Niestety skoki słuchalności można zauważyć na autopilocie... kiedy po Slayerze leci Scorpions też bywają czasem bardzo duże wahania, ale na to nic nie poradzimy...jedyna opcja to autopilot programowy o którym wspominał Leath


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#10 2007-12-15 18:36:37

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Rock Lista

tylko w takim wypadku ja sie zastanawiam czy powino to nazywac sie rock lista,a do tego nie wiem czy słuszenie,ale w takiej formie listy nie widze miejsca na polskiego rocka i generalnie rocka...nie moze byc tak,ze po Slayerze poleca Scorpionsi... i moj wniosek jest taki,ze chyba powiny powstac dwie listy- stricto metalowa i rockowa

Offline

 

#11 2007-12-15 18:46:25

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Rock Lista

Na razie powstrzymał bym się od dzielenia naszych list, bo nie odbyło się żadne notowanie...Myślę, że nie jest to problemem jeśli po Slayerze poleci Scorpions...ich najnowsze bejbi "Humanity Hour I" jest bardzo ostre i zrobili kawał porządnego hard rockowego mięcha...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#12 2007-12-15 18:57:38

Naum

Moderator

8106157
Call me!
Skąd: Żuromin/Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Rock Lista

no nie wiem... w wolnej chacie tez byla lista i to nie tylko rockowa, po slayerze lecial miles davis, po milesie o.s.t.r. i nikt nie mial uwag.


Dyrektor ds. rozporządzania wszystkimi innymi dyrektorami,
Główny strateg indiańskich thrashowo-deathowych legionów pancernych im. generała dywizji Dimebaga Darrela,
rockstacja.pl

Offline

 

#13 2007-12-15 20:12:15

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Rock Lista

Naum ja poprostu nie wyobrazam sobie rockowej listy bez polskiej muzyki rockowej a ona generalnie nie jest zbyt ostra

Offline

 

#14 2007-12-15 20:55:02

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Rock Lista

A ja proponuję skupić się na wątku głównym czyli propozycjach do Rock Listy...temat jest trudny w którym każdy może mieć odmienne zdanie...to normalne...tak samo jak przy budowie autopilota, też każdy wrzucił by tam inne zespoły...

Odnośnie dwóch list: rockowej i metalowej...to by stworzyło dodatkowy problem...pewnie byłyby kapele czy też piosenki, które jeden przydzielił by do listy rockowej, a drugi do metalowej...dlatego nie jest to najszczęśliwszy pomysł

Zresztą pomyślimy...dziś nie jestem już w stanie mysleć logicznie


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#15 2007-12-16 16:56:55

Naum

Moderator

8106157
Call me!
Skąd: Żuromin/Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Rock Lista

Monique, szefowo najdroższa, chcialem po prosu powiedziec, ze powinno znalezc sie miejsce zarowno dla lajtowego rock jak i dla przyladowania konkretnego...

propozycja- Hunter - Easy Rider


Dyrektor ds. rozporządzania wszystkimi innymi dyrektorami,
Główny strateg indiańskich thrashowo-deathowych legionów pancernych im. generała dywizji Dimebaga Darrela,
rockstacja.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska kąpiel andrzejki nad morzem internet dobra szczecińska sklep internetowy walizki zaproszenie-weselne.eu