RockStacja - Rock bez ograniczeń!

Forum radia RockStacja.pl


#1 2007-11-29 21:36:09

admin

Gość

Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Tu będą podawane strony, portale z którymi współpracujemy...

 

#2 2007-11-30 00:17:16

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

jak tylko powstanie strona radia zaczynamy współprace z polskirock.com

Offline

 

#3 2007-12-01 20:38:28

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Alek rozmawialiśmy o tym i ja jestem jak najbardziej za... Najlepiej jednak porozmawiaj z Moniqe, która za te sprawy odpowiada...ona także na pewno podpowie Ci co my jako radio możemy zaproponować temu portalowi, a także czego oczekujemy od nich w ramach tej współpracy


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#4 2007-12-02 13:21:03

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Dokładnie tak...Alek proszę napisz do mnie i ustalimy podstawowa strategie współpracy....

Offline

 

#5 2007-12-03 14:43:16

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Wiecie, jak już będziemy mieli naszą stronkę i będzie wypaśna, to nie będzie problemu. Jestem całkiem niezły w takich rozmowach, więc będę żydził wszystkim serwisom o współpracę. Wiecie, Ultrastacja.pl budzi szacun. RockStacja jako kanał Ultry będzie najprawdopodobniej obiektem zainteresowania serwisów..

Offline

 

#6 2007-12-03 22:59:32

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Za jakiś czas nawiążemy współprace z serwisem ZenioDesign. (jeszcze nie wiem, ale chyba .info), czekam tylko na kasę na serwer

Offline

 

#7 2007-12-03 23:44:27

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Leath napisał:

Wiecie, jak już będziemy mieli naszą stronkę i będzie wypaśna, to nie będzie problemu. Jestem całkiem niezły w takich rozmowach, więc będę żydził wszystkim serwisom o współpracę. Wiecie, Ultrastacja.pl budzi szacun. RockStacja jako kanał Ultry będzie najprawdopodobniej obiektem zainteresowania serwisów..

Laeth mam prośbę- nie wchodź w moje obowiązki;p możesz mi pomagać,ale od uwodzenia serwisów (a właściwie ich adminów) jestem ja

Offline

 

#8 2007-12-04 18:17:03

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Laeth mam prośbę- nie wchodź w moje obowiązki;p możesz mi pomagać,ale od uwodzenia serwisów (a właściwie ich adminów) jestem ja

heh Monika proponuje zimny okład na głowę... Nie ma potrzeby reagować tak impulsywnie Wampirek na pewno nic bez Twojej zgody załatwiał nie będzie, a jako prezenter może dogadywać się z portalami i serwisami, ale PO KONSULTACJI Z TOBĄ... Ja odbieram jego post bardzo pozytywnie, gdyż cieszę się, że się angażuje w pracę w radiu, a kto wie czy jego wampirzy wdzięk nie okaże się uwodzicielski dla serwisów


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#9 2007-12-04 21:21:06

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

zimny okład? Frantik !!!!!! ja proponuje,żebyś sie poważnie zastanowił o czym mówisz...Wampirek wyraźnie napisał,ze sam załatwi...wiec proszę o uważne czytanie

Offline

 

#10 2007-12-04 21:47:30

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Rany, ludzie, spokojnie.. ^^
Jasne, że nie będę wszystkiego sam załatwiał. Każdy ma tu swoje miejsce i nie będę właził z buciorami w kompetencje, co nie znaczy, że nie mam zamiaru pomagać, angażować się i tak dalej.
Monique, spokojnie, przecież jedna osoba wszystkiego załatwiać nie może. ^^  Ja też lubię się obracać w takich sprawach, a przecież dodatkowy łeb do pomocy nie zaszkodzi. Jak to zostało powiedziane, wampirzy urok się przyda. ^^

Offline

 

#11 2007-12-05 17:18:55

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Podam listę portali z którymi już trzeba zacząć starać się o współpracę, choć nie ma jeszcze strony...

Monika chciałbym, aby do piątku do wieczora wszystkie te serwisy otrzymały maila z propozycją współpracy...nie jednozdaniowego czy o jednakowej treści... bo trzeba rozróżnić portale, którym musimy więcej dać od siebie, a są takie, które zapewne chętnie taką współpracę przyjmą bez wahania... Ma to być estetycznie napisane i z głową...jeśli sama tego nie zdążysz zrobić, niech pomogą Ci chętni prezenterzy, oczywiście po konsultacji z Tobą...

Oczywiście proszę zaznaczyć, że współpraca będzie obowiązywać od momentu posiadania przez nas strony
P.S Miałaś dowiedzieć się Moniqe jak wyglądają sprawy z naszą stroną...czekam na jakieś wieści...

www.evermetalzine.com - bardzo dobra rockowo&metalowa strona, chętnie odwiedzana...ma z nią współpracę Radio Ulicznik i Radio RockNet więc nie będzie to łatwa sprawa, dodatkowo, że wymagają dużej odwiedzalności strony...ale trzeba ze wszystkich sił powalczyć choćby o wymianę bannerami...

http://metal.pl - bardzo dobry metalowy portal z którym ciężko będzie nawiązać współpracę, ale kiedyś Radio FTB miało na tej stronie notkę, więc naprawdę warto próbować...

http://www.darkplanet.pl - oni bardziej promują zespoły muzyczne, ale my też to robimy, więc dobra by była taka współpraca, serwis oczywiście stricto metalowy, bardzo dobry...

http://www.metalmundus.pl- też strona promująca zespoły rockowe, może być bardzo ciężko...ale trzeba walczyć o choćby wymianę bannerami

http://www.rockarea.eu - podobnie promuje zespoły rockowe, zupełnie tak jak my

http://www.gondolin.pl - jak wyżej godna polecenia

http://cykmyk.pl - serwis robiący jingle...WAŻNE!!!

Nie jestem w stanie dziś nic dopisać już...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#12 2007-12-05 20:54:23

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Jeśli mnie Monika z kijem nie pogoni, to ja bym bardzo chętnie jej pomógł.. ^^

Offline

 

#13 2007-12-07 14:38:24

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

maile wysalane...teraz poczekamy na odpowiedz
udało mi sie dziś porozmawiać z Regisem z dark planet... wygląda na to,ze udało sie załatwić współprace...szczegóły wkrótce

Ostatnio edytowany przez monique (2007-12-10 20:23:04)

Offline

 

#14 2007-12-14 15:31:48

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

Monique zapomnieliśmy o media.pro i profesjonalnych serwisach radiowych...napisz skarbie do nich



Umarł ten temat...było tyle wysłanych propozycji współpracy i...nic nikt nie wie...powinienem skierować prośbę rozpisania tej kwestii przez Monikę, ale ona niestety w tym momencie zdecydowała się na urlop...

Nie ukrywam, że jestem rozczarowany działaniem Moniki jako szefowej od marketingu i reklamy w tym miesiącu, pomijając już wszelkie jej problemy i sprawy osobiste...załatwienie współpracy z jednym zespołem przez miesiąc to bardzo mało i niestety w sprawach współpracy stoimy kiepsko, bez znaczącego rozwoju...a dodatkowo martwi mnie fakt urlopu Moniki do 30 stycznia co spowoduje jeszcze utrudnienie pracy w tych kwestiach...

Myślę jednak, że w tej sprawie powininen wypowiedzieć się Jacek, bo dla mnie naprawdę to problem, który trzeba jak najszybciej rozwiązać.


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#15 2008-01-05 17:40:26

Naum

Moderator

8106157
Call me!
Skąd: Żuromin/Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 80
Punktów :   

Re: Współpraca ze stronami, portalami rockowymi...

dobra, walic to, kwestia wyslania paru maili, jakies 10% bedzie mialo odzew...

jedna sprawa. przydalyby nam sie takie gadzety, jak button, bannerek jakis........

...

strona...

...

..

.

idzie to ogarnac??

bossie Jaco, łer ar ju? łi nid ju! ktoś musi ta sprawe strony w koncu kopnac!

a, i jeszcze mysle, ze dobrze byloby, gdybysmy sie dorobili jakiejs radiowej skrzynki mailowej. chyba nie musze tlumaczyc po co.


na koniec pytanie:
w wolnej chacie zdarzyło nam sie objac patronatem tomik poezji. czy w rockstacji tez wchodza w gre patronaty jakichs wydarzen kulturalnych nie majacych zwiazku z muzyka? mysle, ze bylaby to dla nas calkiem niezla reklama, a i byloby co rozdawac gdyby sie taka mozliwosc trafila


Dyrektor ds. rozporządzania wszystkimi innymi dyrektorami,
Główny strateg indiańskich thrashowo-deathowych legionów pancernych im. generała dywizji Dimebaga Darrela,
rockstacja.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska kąpiel andrzejki nad morzem internet dobra szczecińska sklep internetowy walizki zaproszenie-weselne.eu