RockStacja - Rock bez ograniczeń!

Forum radia RockStacja.pl


#1 2008-04-26 09:04:09

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Sznippo - new admin of Rockstation

No dobra, panowie. Skoro przypadło na mnie tzw adminowanie naszym radiem, chcę wiedzieć, czego ode mnie oczekujecie w takim wypadku. Wiem, że ta funkcja jest tylko pod publiczkę, ale coś tam zrobić trzeba. Dawajcie do mnie wszystkie Wasze myśli.

Z mojej strony to wygląda tak:
-kontakt z webmasterem Rockstacji - wiemy wszyscy, że z Sebastianem jest średnio na tej funkcji, ale skoro jest on telestarowym informatykiem, to chyba nie mamy wyjścia i jesteśmy na niego skazani. Zatem musimy z nim nawiązać jakiś dialog i swoje pomysły co do strony. Przede wszystkim chyba powinna ona chodzić. Bo jak na razie przez to wszystko nasze linery nie mają sensu. Ja jeszcze myślałem o naszym pomyśle graficznym na stronę, a skoro mam jakieś predyspozycje do zabawy w photoshopach, to możecie do mnie słać Wasze koncepcje.
-kontakt z Agnieszką - wiadomo, trzeba dziewczynę poinformować o zmianie "szefa". Poza tym ja nigdy z nią nie rozmawiałem, więc tym bardziej potrzebuję jej gg, maila itp

Do tego dodaję coś od siebie w Waszą stronę:

-pisanie newsów na stronie - dopóki jest nieaktywna, to nie ma co się nad tym rozwodzić, ale jak znowu ruszy chciałbym, abyśmy wszyscy dodawali newsy, co by to wszystko ładnie i barwnie wyglądało
-pisanie newsów na Wolnej Chacie - wiecie, nasz portal muzyczny www.wolnachata.com . Nie wiem, czy np Kubek i Zenio, albo Draco tam zaglądali, a wydaje mi sie, że ciekawie by było, gdybyście wszyscy się tam zarejestrowali i wpisywali newsy. Co by mnie jeszcze bardziej ucieszyło, gdybyście np od czasu do czasu napisali jakąś recenzję ciekawej płyty, albo relację z koncertu, na którym byliście. Na chwilę obecną udzielają się tam tylko 4 osoby, czyli Naum, Kłopot, ja i taki Mati_Urunda.

Jak narazie tyle, czekam na Wasze posty.


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#2 2008-04-26 09:30:10

Kłopot

Moderator

8648148
Call me!
Skąd: Płock / Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Dobra, co do Agnieszki to jest oczywiście Twoja decyzja, choćź nie wiem czy ma sens...sama się nie interesuje, więc po co mamy jej zawracać głowę? I tak nic to nie zmieni...

agnieszka.chrzaszczak@mni.pl, 5775361 - ja się z nią kontaktowałem tymi drogami.


Natomiast Sebastian jest nam zajebiście potrzebny, strona i autopilot działają, bo on na to pozwala, musimy koniecznie nawiązać z nim połaczenie...niestety nie posiadam kontaktów.

Oczywiście co do pomysłów graficznych itp. służę pomocą i oceną (w końcu zajmuję takie a nie inne stanowisko )

I jeszcze kwestia innych radiowców. Mam takie wrażenie, że na forum piszę tylko ja, bez obrazy oczywiście, ale zaglądam na nie codziennie i często widuję 'użytkownicy na forum: brak' - odnosi się to do całogo dnia. Każdy z Was miał jakieś przestoje w pisaniu (wiem że nieraz nie ma żadnego nowego tematu - ale zabaczcie frekwencję na wątku dotyczącym wyboru admina - przecież to jest śmieszne). Nie będę tutaj każdemu z osobna wytykał itd, ale zastanówcie się kurde!!!
Niektórzy w ogóle nie piszą!!!

Może nowy admin coś poradzi? Osobiście mam taką nadzieję...


Łukasz 'Kłopot' Kłopotowski
Dyrektor ds. wizerunku i reklamy
Rockstacja.pl

Offline

 

#3 2008-04-26 09:42:22

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Ok, zapisze sobie ten kontakt do Agi, może się przyda, bo nie wiem, czy ktoś z nas posiada kontakt do Sebastiana. Jeśli nikt, trzeba będzie się z nią skontaktować. Bo nie wiem, kogoś z Was Monika nie zablokowała?

Kłopot napisał:

I jeszcze kwestia innych radiowców. Mam takie wrażenie, że na forum piszę tylko ja, bez obrazy oczywiście, ale zaglądam na nie codziennie i często widuję 'użytkownicy na forum: brak' - odnosi się to do całogo dnia. Każdy z Was miał jakieś przestoje w pisaniu (wiem że nieraz nie ma żadnego nowego tematu - ale zabaczcie frekwencję na wątku dotyczącym wyboru admina - przecież to jest śmieszne). Nie będę tutaj każdemu z osobna wytykał itd, ale zastanówcie się kurde!!!
Niektórzy w ogóle nie piszą!!!

Co do pisania na forum, to nie chciałem nic mówić, sam nie grzeszę systematycznością. Ale to i tak nie jest dobra sytuacja, przynajmniej raz dziennie powinniśmy zaglądać na forum. Zatem - Jaca, Zenio, Draco i Naum - gdzie jesteście?


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#4 2008-04-26 19:16:17

Kubek

Prezenter

1110717
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Mnie Monika nie zablokowała, postaram się załatwić kontakt do Sebastiana...


Jakub "Kubek" Zalewski
zwykły szary robol, (czytaj: prezenter)
Zapraszam na audycje "Bez trzymanki" w każdy piątek o 21:00!

Offline

 

#5 2008-04-26 20:27:50

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

bardzo dobrze, jeśli się będzie stawiać to powiedz, że naślemy na nią Kerry'ego Kinga ze Slayera

czekamy na resztę


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#6 2008-04-28 16:20:36

Kubek

Prezenter

1110717
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Monika twierdzi, ze usunęła kontakt do wszystkich ludzi z telestaru...


Jakub "Kubek" Zalewski
zwykły szary robol, (czytaj: prezenter)
Zapraszam na audycje "Bez trzymanki" w każdy piątek o 21:00!

Offline

 

#7 2008-04-28 18:15:26

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

hmmm... czyli jeszcze się niech Frantic i reszta wypowie na ten temat.

Jeśli Damian nie ma do niego kontaktu trzeba będzie uderzyć do Agi...


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#8 2008-04-28 18:58:02

Jaca

Nowy użytkownik

416128
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

powiem tak ten telestar czy jak im tak... mają nas najgłębiej jak się da w d... taka jest prawda ich nie obchodzi w ogóle rockstacja... przynajmniej tak mnie się wydaje, owszem należy powiadomić Agusie o zmianie szefostwa, szef powinien do niej się sam zgłosić i za przeproszeniem truć tej babie dupę cały czas. Ja osobiście miałem z nią troche do czynienia (jak broniła zaciekle naszej "kochanej" moniki) i poniekąd wyrobiłem sobie o babce zdanie...
co do sebiastiana... on jeszcze u nich pracuje? hmm z tego co słyszałem wywalili go czy coś... ale mogę się mylić, w razie potrzeby mam do chłopaka numer gadu - lecz nie wiem czy jest jeszcze aktualny...
jeżeli chcemy słuchaczy to musi być strona!! to po pierwsze, a po drugie dużo czasu, aby pisać e-maile do serwisów itd. mam jeszcze troche znajomości i spokojnie za free można reklame na metal.pl dać, myślicie że jest niemożliwe mieć dużo słuchaczy? nic mylnego, max na kanale rock w innym znanym nam radiu gdzie sprawowałem piecze było 90słuchaczy a tak średnia nie spadała poniżej 30 ludzi... (stare czasy) - ale można to wszystko osiągnąć. Dobra przejdzmy do konkretów

I - szef musie niezwłocznie skontaktować się z tą agnieszką
II - stronka musi działać i musimy mieć do niej pełne prawa - czyli możliwość edytowania jak i wstawiania banerów / buttonów
III - reklama

Offline

 

#9 2008-04-28 19:00:35

Jaca

Nowy użytkownik

416128
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

mała errata gdzieś podziałem nr gadu do sebastiana ale postaram się go odzyskać

Offline

 

#10 2008-04-28 19:07:10

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Ok, sprawa pierwsza w moją stronę juz załatwiona, bo mail i wiadomość na gg do niej już poszła, więc spoczko. Co do tego Sebastiana to jesli ten numer jest nieaktualny w mailu zawarłem prośbę o jak najszybszy kontakt do tego chłopaka. Nie wiem, jesli jest tak, jak mówisz, że on tam już nie robi, w takim razie Moniczka znowu coś poprzewracała. W każdym razie ktoś za tę stronę odpowiada i Agnieszka powinna nam tę osobę wskazać, a jeśli nic nie pomoże, to trzeba będzie uderzyć wyżej...

Co do reklamy to działka Kłopota, ale wydaje mi się, ze każdy musi dać do tego swoje 4 grosze.


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#11 2008-04-29 18:08:39

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Tak na początku powiem tylko, że Zenio się nie odezwie, bo mu podziękowałem za współpracę, a Draco sam odszedł...i to sprawa zaprzeszła, bo stało się to ok. 2 tygodnie temu...

Rzeczywiście Sebastian jest odpowiedzialny za sprawy techniczne związane ze stroną i autopilotem, ale nie jest on webmasterem! Jeśli się nie mylę, to webmastera chwilowo ultrastacja nie ma(mam nadzieję, że się jednak mylę), bo ten poprzedni został wyrzucony tak jak admin z clubstacji, który nam modernizował stronkę i pomagał w różnych sprawach technicznych...no cóż taki los...

Z Jacą zgadzam się w 200% Też mnie drażni to i bardzo zniechęca to, że nie mamy żadnej autonomii...każdy ruch trzeba uzgadniać z telestarem i prosić ich o zgodę, a oni tak naprawdę tak jak Jacek napisał mają nas głęboko w dupie...bo to są ludzie, którzy widzą w tym jakoś korzyść, piękno, reklamę itd, ale nie mają o tym zielonego pojęcia i w wielu aspektach sprawa organizacji, struktury itd. pozostawia wiele do życzenia...
I można to Jaca powiedzieć skarbie, że to mówiłeś o radiu FTB, które dzięki właśnie swobodzie działania danej z góry i świetnemu zarządzaniu pana admina zrobiło skok, że codziennie była walka o czas antenowy...codziennie od 17:00-24:00!!! grali prezenterzy...nie chcę się rozwodzić co było, bo ważne co jest, a najlepiej to nie wygląda...i te 3 przykazania które Jacek napisał są święte i prowadzą do sukcesu...

I- Mateusz jako admin musi mieć wolną rękę i podejmować własne decyzje, przedstawiać swoje pomysły bez kontaktu z telestarem

II- właśnie stronka musi działać, ale słusznie Jaca dodał, że musimy mieć do niej pełne prawa, a nie jest jeden login o nazwie moniqe:( a poza tym panel admina ma bardzo mało funkcji, jest bardzo ubogi i zawiera mnóstwo błędów

III- reklama...ale jak spełnione zostaną dwa pierwsze punkty...tu Jacek dobrze zauważył, że powinny być to strony właśnie muzyczne jak metal.pl i trzeba do nich pisać, może akurat się zgodzą, tu liczę na Kłopota, ale tym myślę trzeba będzie się zająć po sesji, bo nie wiem jak wy, ale ja mam mnóstwo pracy, stąd moje rzadkie uczestnictwo na forum i na antenie...

IV - dodam jeszcze jeden punkt...prezenterzy...wiemy jakie to trudne zadanie, bo naprawdę nie chcę już chłopców 13-14 lat, którzy pokazywali swoje zaangażowanie tylko na początku...

To tyle z mojej strony póki co i jeszcze raz sorki za zwłokę w odp...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#12 2008-04-29 20:42:37

Kłopot

Moderator

8648148
Call me!
Skąd: Płock / Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Wypowiem się narazie na temat mojej działki. Nic nie mogę zrobić gdy nie ma strony...taka prawda. Aż mi głupio jest przed typem z Depozytu44 (jak narazie najlepszego dla nas kontaktu). Ale cóż...

Dlatego, trzeba walczyć o nasze prawa. Musimy powiedzieć o co kaman, bo w innym wypadku (czyli tak jak jest) nie mamy dobrych perspektyw w ilości słuchaczy. A to jak wiecie jest najważniejsze. Bo o jakość gry (mając na myśli sztywny skład) w ogóle się nie martwię.


Łukasz 'Kłopot' Kłopotowski
Dyrektor ds. wizerunku i reklamy
Rockstacja.pl

Offline

 

#13 2008-04-29 22:09:41

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Sprawa jest przykra i ciężka. Napisałem dzisiaj do Sebastiana i liczę na jak najszybszy odzew. Ale skoro tutaj Damian napisał, że nie jest on webmasterem, a Telestar takowego (Boże, uchowaj) nie ma, to w takim wypadku trzeba znaleźć kogoś takiego, co by nad tym objął pieczę. My możemy zrobić tylko ogólny szkic, ewentualną grafikę, ale żeby to wszystko zatrybiło ktoś musi to skleić.

Zatem proponuję na razie czekać (bo nic innego nam nie pozostało) na wiadomość od Sebastiana. Ale najlepiej to już dawajcie swoje pomysły i wizje co do strony. Moim zdaniem powinniśmy się oprzeć (nie zrzynać) na takich stronach jak rocknet.pl, czy Megastacja. Przeglądanie tych stron zajęło mi sporo czasu i na tym powinna się opierać idea. No i zastanówcie się, czy nie macie w sąsiedztwie kogoś kto czai html i edycję stron... bo o flashu nawet nie marzę

Co do kwestii tego, że Telestar ma nas w dupie.. nie będziemy włazidupami, ale też musimy zadbać o swoje. Nie możemy przynajmniej olewać tego, że się nami nie interesują. Proponuję ogólny spam do Agi, żeby dziewczynę podkurwić. Wydaje mi się, że juz trzeba zacząć sięgać po radykalne środki.

Kwestia kadry... jak jest ze znajdywaniem nowych ludzi każdy wie. Można nasrać mailami na strony radii a i tak odzew będzie taki, że albo "nie interesuje nas granie w komercyjnej stacji" albo nic. Tutaj musze przyznać, że młodzi są ciency, bez urazy dla Kuby, bo facet wie o co chodzi, sam był adminem i wie jak to jest, kiedy wszystko się rozpieprza. Ale reszta wszyscy wiemy... ale trochę zdziwiony jestem tym, że nikt nie wiedział o tym, że tamci odpadli...

A jeśli chodzi o reklamę, to nic nowego nie powiem... bez strony nie ma reklamy, a bez reklamy nie ma słuchaczy, a bez słuchaczy nie ma radia...

PS: zatem panowie, po sesji bierzemy to radio solidnie do łap i dajemy czadu!


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

#14 2008-04-29 22:18:14

Kłopot

Moderator

8648148
Call me!
Skąd: Płock / Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 126
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

po jakiej sesji?


Łukasz 'Kłopot' Kłopotowski
Dyrektor ds. wizerunku i reklamy
Rockstacja.pl

Offline

 

#15 2008-04-29 22:19:13

sznippo4

Rockstacyjny Obersturm Fuhrer

4110168
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 85
Punktów :   
WWW

Re: Sznippo - new admin of Rockstation

Frantik pisał o sesji


Admin z demokratycznego wyboru

Audycja Zgrzyt! - czwartki i niedziele 21.00

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pljak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-na-komunie-dla-dziewczynki.eu tanie-zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu www.wielka-plyta.pl