RockStacja - Rock bez ograniczeń!

Forum radia RockStacja.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-29 19:31:03

admin

Gość

Sprawy bieżące

Jest to temat, gdzie będziemy informować o wszystkich bieżących sprawach w Radiu Rockstacja

 

#2 2007-11-29 23:06:03

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Czas napisać o sprawach bieżących, których jest bardzo dużo w Rockstacji...
Jak niektórzy zapewne wiedzą 1 stycznia zamierzamy wystartować z nową jakością i większym profesjonalizmem, aby dorównać takim gigantom rockowym jak Radio: Megastacja czy Prorock
Aktualnie poziom naszego radia mówiąc szczerze nie wygląda najlepiej...począwszy od organizacji wewnętrznej,  ramówkę i poziom audycji, po liczbę słuchaczy... Wydaję mi się jednak, że czas bałaganu powinien dobiec końca... Dlatego postawiliśmy sobie ambitny plan, ale do zrealizowania przy odpowiednim zaangażowaniu całej ekipy...ale oto krótki plan naszych działań na grudzień:

1. Nowy autopilot- problemem był format w jakim należałoby zrobić autopilota...gdyż "rock" to pojęcie bardzo szerokie...zdecydowaliśmy więc, że format będzie rock- hard rock- heavy metal- thrash metal bez black, death metalu, punku, gothic itp itd. Sprawą oczywistą jest, że nie każda muzyka pasuje do radia, więc też wybór formatu i utworów nie był najłatwiejszy. Autopilotem zajmowałem i zajmuję się ja. Mogę potwierdzić, że 75%(ok. 300 kawałków)  muzyki jest już wrzucone na autopilota( co zajęło mi przeszło tydzień), a kolejną porcję dodam w następnym tygodniu...

2. Strona internetowa Rockstacji- kilka miesięcy staralismy się o stronę i nigdy nie bylismy tak blisko jak teraz...Ciężko jest podać dokładny termin jej realizacji, ale powinno to nastąpić na przestrzeni 2 tygodni...
Nad stroną ciężko pracował nasz prezenter Zenio i odwalił kawał dobrej roboty za co mu serdecznie dziękuje... Nasza własna strona na pewno wpłynie na znaczną poprawę słuchalności i pozwoli realizować inne pomysł jak np. współpracę z portalami czy zespołami rockowymi...

3. Współpraca z portalami i zespołami- czyli reklama radia... zapewni nam promocję i zwiększy rzeszę słuchaczy...oczywiście w grę wchodzą liczące się portale...

4. Ekipa Rockstacji- no właśnie...póki co dysponujemy małą liczbą prezenterów, a potrzeba nam co najmniej 20 sztuk, gdyż tylko w ten sposób uda nam się zapełnić ramówkę...

5. Oprawa muzyczna radia- trzeba nagrać różnego rodzaju jingle i zajawki jak linery, reklamy, pozdrowienia, podkłady itp itd.

Pozostaje tylko zabierać się do pracy, bo wydaje się, że warto...a termin 1 stycznia oby okazał się nowym roździałem dla Rockstacji

Odnośnie jeszcze składu redakcji Rockstacji, bo być może nie wszyscy go znają:

Zarząd:
Jaca- szef Rockstacji
Moniqe- szef od wizerunku i reklamy radia
Frantik- szef rekrutacyjno- programowy

Prezenterzy:
Dydy
Alek
Leath
Zenio- grafik
Kryształ- gościnnie
Ozzi- waha się nad powrotem

Niestety jak widać nie wygląda to najlepiej, dlatego trzeba szukać nowych prezenterów...Tymczasem w ostatnim czasie Rockstacje opuścili:
Draco- powody osobiste
Arek- powody osobiste
Kluska- dyscyplinarnie, brak jakiegokolwiek kontaktu z nim
Pawik- nie chciał zaakceptować regulaminu


Mam nadzieję, że o niczym istotnym nie zapomniałem...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#3 2007-12-01 16:34:16

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Informuję, iż strona trafiła do grupy TeleStar i czekamy, aż oni ją dopieszczą (tzn. podłożą pod panel admina i skrypt).

Mam nadzieję, że nie potrwa to już zbyt długo

Offline

 

#4 2007-12-01 20:26:29

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Zenio napisał:

Informuję, iż strona trafiła do grupy TeleStar i czekamy, aż oni ją dopieszczą (tzn. podłożą pod panel admina i skrypt).

Zenio świetna robota...szczególnie, że byłeś chory, a jednak poświęciłeś dla radia bardzo dużo czasu, aby jak najszybciej dokończyć dzieło...dlatego jeszcze raz wielkie dzięki
Zrobimy teraz wszystko co w naszej mocy, aby stronkę do użytku oddano nam jak najszybciej...


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#5 2007-12-01 21:32:24

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Ja jestem chory, a nie byłem

Offline

 

#6 2007-12-01 23:06:36

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

biedny chory Zenio:* gratuluje skarbie

Offline

 

#7 2007-12-02 13:30:07

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Ha, Zenek mój człowiek. ^^

Ja tam miałbym pomysł na autopilota, coś takiego chciałem robić w mojej RockStacji, tylko, że brak szybkiego łącza przeszkodził mi w realizacji tego pomysłu. A mianowicie, autopilot programowy. Miałem serwer w firmie hostingowej soundcast.pl, która posiadała opcję stworzenia autopilota programowego. Dlatego też schemat tego miał wyglądać mniej więcej tak:
5.00 - 12.00 - Poranna Mieszanka (wszystkie gatunki muzyczne nie licząc cięższych odmian metalu)
12.00 - 15.00 - Punkowe Popołudnie (Punk Rock, Punk, itd.)
15.00 - 19.00 - Rock On! (Hard Rock, Heavy Metal, Trash Metal)
19.00 - 1.00 - Relaksująca Klasyka (Wszystko, co ogólnie pojmujemy jako klasykę gatunku, poza tym muzyka relaksująca, starsze rzeczy, trwać by to miało do 1.00, ponieważ liczę tutaj, że wieczorem będzie najwięcej audycji prezenterów, a autopilot też musi mieć czas coś puścić z tych klimatów.)
1.00 - 5.00 - Metalowa Noc (Coś dla fanów deathu, blacku oraz tró norwegian very black only satan hard metalu. xP Oni i tak nie śpią. ^^)

Ja wiem, że pewnie trochę za późno i tak dalej, ale to zawsze można poukładać. No i nikt nie mówił, że czegoś takiego nie można w przyszłości zrobić. A taka jest prawda, że lepiej zgromadzić większą grupę fanów jednego gatunku na pewien okres czasu, niż by ktoś miał przesłuchać jeden utwór, bo byłby z jego klimatów, następny już nie przypadnie do gustu i tak dalej, i tak dalej. Wiecie, mamy trafiać do słuchaczy, a nie jak Radio Zet puszczać wszystko o każdych porach. Podzielony autopilot to dobra sprawa, ale jak mówię - to moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez Leath (2007-12-02 13:53:36)

Offline

 

#8 2007-12-02 19:11:06

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

pomysł ciekawy ale to trzeba było by omowić z Aga i Sebastianem (on odpowiada za naszego autopilota)

Offline

 

#9 2007-12-02 19:17:38

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Weźcie lepiej nie wspominajcie o autopilocie bo Was Damian z torbami puści

Offline

 

#10 2007-12-02 21:27:03

Frantik

Administrator

4837363
Call me!
Skąd: Olsztyn/Czyżew
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Wreszcie znalazłem chwilkę, żeby odnieść się do wypowiedzi wampirka

Sprawa formatu muzycznego autopilota jest bardzo skomplikowana i nie ma co ukrywać, że wyrywam sobie kolejno włosy zastanawiając się czy ten kawałek pasuje do autopilota czy nie...

Pomysł wampirka jest myślę bardzo dobry i bardzo ułatwił by życie...bo tak jak mówi Leath niestety sluchacze to ludzie ktorym dany kawałek się podoba, a następny już nie jest w ich klimatach i radio wyłączają...
Tylko problemem jest to, że serwer mamy opłacany przez właścicieli i trzeba by było do nich ładnie się podlizać( Moniqe liczę na Ciebie) 
Myślę, że nie jest teraz najlepszy moment, gdyż i tak ostatnio dręczymy ich ze stronką, więc troszkę poczekajmy aż nam oddadzą stronę do użytku

Pomysł bardzo dobry i trzeba poważnie zastanowić się nad jego realizacją, bo może nam to BARDZO ułatwić życie i przybyć słuchalności


_______________________
Damian "Frantik" Marciniak
    Dyrektor Programowy
           Rockstacji

Offline

 

#11 2007-12-02 22:50:41

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Frantik mam taka propozycje - uwiedz Age to może weźmie nasze propozycje pod uwagę- ja sie podlizywać nie będę - ona i tak mnie lubi,a wymóc coś na niej możną tylko w jeden sposób- mecząc ja godzinami

Offline

 

#12 2007-12-03 14:32:36

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Dajcie jej numer, będę czarujący. ^^

Offline

 

#13 2007-12-03 23:48:18

monique

Zbanowany

7752294
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 96
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Leath napisał:

Dajcie jej numer, będę czarujący. ^^

Aleks Ty chcesz sie mnie pozbyć?? przyznaj sie!!

Offline

 

#14 2007-12-03 23:53:41

Zenio

Prezenter

9230561
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

wampirek chce sie wszystkich pozbyć

Offline

 

#15 2007-12-04 16:42:44

Leath

Leath

4578357
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprawy bieżące

Nikogo się nie chcę pozbyć! Ale jak nie chcecie z nią gadać, to ja to mogę załatwić, no.. ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska kąpiel andrzejki nad morzem internet dobra szczecińska sklep internetowy walizki zaproszenie-weselne.eu